Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
PPKE "Bródy projekt" generálkivitelezés
Hivatkozási szám: EKR001712832021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés alapján "A Pázmány Péter Katolikus Egyetem "Bródy projekt" megvalósításához kapcsolódó építési beruházás generálkivitelezési feladatok ellátása"
VI. szakasz: Kiegészítő információk