Services - 154513-2014
Afficher la vue résumée
Luxembourg-Luxembourg: Cartes de carburant — 06B10/2014/M003
2014/S 089-154513
Avis de marché
Services
Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Cartes de carburant — 06B10/2014/M003.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestation
Catégorie de services nº 20: Services annexes et auxiliaires des transports
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: achat de carburant dans l'UE et dans les pays limitrophes.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
Cartes de carburant permettant aux chauffeurs du Parlement européen d'acheter du carburant et de bénéficier de services routiers auxiliaires dans un réseau de stations-service à travers l'Europe, sans payer directement. En lieu et place, c'est le Parlement européen qui reçoit une facturation centralisée.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)
63712600 Services de ravitaillement de véhicules
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Les coûts seront estimés sur la base d'une consommation hypothétique de 50 cartes, de 300 transactions et de 14 000 litres de gazole par an.
II.2.2)Information sur les options
Options: non
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Kartice za gorivo — 06B10/2014/M003
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 20: Prateće i pomoćne usluge prijevoza
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Nabava goriva u EU-u i državama koje s njom graniče.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Kartice za gorivo s pomoću kojih su vozačima Europskog parlamenta dozvoljene kupovina i korištenje pomoćnih cestovnih usluga u mreži benzinskih postaja diljem Europe, bez izravnog plaćanja. Umjesto toga, Europski parlament dobiva račune izravno.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)63712600 Usluge punjenja rezervoara vozila
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Troškovi će biti procijenjeni na temelju hipotetske potrošnje od 50 kartica, 300 transakcija, 14 000 litara dizela godišnje.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Kards għall-fjuwil — 06B10/2014/M003.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 20: Servizzi ta’ trasport ta’ appoġġ u awżiljarji
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xiri ta' fjuwil fl-UE u l-pajjiżi li jdawruha.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehim
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Kards tal-fjuwil, li jippermettu lis-sewwieqa tal-Parlament Ewropew li jixtru fjuwil u jużaw servizzi ta' toroq awżiljarji f'netwerk ta' stazzjonijiet tal-fjuwil madwar l-Ewropa, mingħajr ma jħallsu direttament. Minflok, il-fattura tintbagħat b'mod ċentrali lill-Parlament Ewropew.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)63712600 Servizzi għall-forniment tal-karburanti lill-vetturi
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
L-ispejjeż jiġu stmati skont il-konsum ipotetiku ta' 50 kard, 300 transazzjoni, 14 000 litru ta' diżil kull sena.
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażlietGħażliet: le