Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на топлинна енергия за следния обект на Агенция „Митници“: Митническо бюро Разград, ул. „Бели Лом“ № 40, ет. 2, гр. Разград.
II.1.2)Основен CPV код09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на топлинна енергия за следния обект на Агенция „Митници“: Митническо бюро Разград, ул. „Бели Лом“ № 40, ет. 2, гр. Разград. Поръчката е за период от 5 години.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката е „Доставка на топлинна енергия за следния обект на Агенция „Митници“: Митническо бюро Разград, ул. „Бели Лом“ № 40, ет. 2, гр. Разград“. Договорът е сключен за срок от 5 години с „Топлофикация Разград“ ЕАД, ЕИК: 116194472, седалище и адрес на управление, гр. Разград, 7200, ул. „Черна“, „Индустриална зона“ — дружество, притежаващо изключителни права за пренос на топлинна енергия.