Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sistem de alimentare cu apă și canalizare în Camârzana și Târșolț. Numar de identificare POIM-SM-CL-06
Numer referencyjny: 16844952_2021_PAAPD1165716
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 63 946 621.00 RON
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych