Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új dízel szóló autóbuszok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000090092019
II.1.2)Fő CPV-kód34121400 Alacsony padlójú buszok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi keretszerződés új dízel szóló autóbuszok beszerzése tárgyban.
A beszerzés tárgyával kapcsolatos részletes műszaki követelményeket, a beszerzendő járművek részletes műszaki jellemzőit, a konstrukciós követelményeket, valamint az átadandó dokumentációk ismertetését (formátumkövetelmények megjelölésével) a Műszaki leírás tartalmazza.
VI. szakasz: Kiegészítő információk