II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Sklapanje okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s određenih službenih jezika Europske unije na hrvatski.
II.1.2)Glavna CPV oznaka79530000 Usluge prevođenja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave sastoji se od 6 grupa (vidjeti odjeljak II.2.). Grupe su stalne, novi zahtjevi mogu se prihvatiti u svakom trenutku tijekom izvršavanja ugovora. Okvirni ugovori dodjeljuju se po grupama. Sklapaju se na određeno vrijeme od godinu dana s prešutnim obnavljanjem za eventualno tri nova razdoblja od godinu dana. Za svaku grupu određuje se najveći broj okvirnih ugovora koje treba sklopiti. Sastavit će se popis poretka na temelju kriterija dodjele. Taj popis određuje početni poredak prema kojem će se s ugovarateljima kontaktirati prema njihovoj produktivnosti i eventualno području specijalizacije kako bi im se ponudili određeni poslovi. Poredak će se povremeno obnavljati kako bi odražavao stvarnu kvalitetu pruženih usluga. Poredak je također podložan izmjenama nakon sklapanja novih okvirnih ugovora ili raskida postojećih.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79530000 Usluge prevođenja
II.2.4)Opis nabave:
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s francuskog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s engleskog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s njemačkog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s talijanskog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova sa španjolskog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Sklapanje više okvirnih ugovora za prijevod pravnih tekstova s poljskog na hrvatski jezik. Maksimalni broj ugovora koji se zaključuje za ovu grupu je 50. Poziv na nadmetanje je stalan.