Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izrada studijske dokumentacije za projekt „Povezivanje željeznicom unutar funkcionalne regije Središnje Hrvatske – Lepoglavska spojnica“
Referentni broj: 32-EU/19-DS
II.1.2)Glavna CPV oznaka71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je usluga izrade studijske i tehničke dokumentacije za modernizaciju postojeće pruge i gradnju nove na relaciji Čakovec – Varaždin – Lepoglava – Zabok.
Potrebno je izraditi sljedeću studijsku dokumentaciju:
— Studiju povezivanja „Lepoglavskom spojnicom” unutar funkcionalne regije Središnje Hrvatske s idejnim rješenjima,
— Studiju izvodljivosti,
— Analizu troškova i koristi za odabrano idejno rješenje.