Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Veendam - Europees openbare aanbesteding Inhuur extern personeel vanaf schaal 9
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Veendam is voornemens om 3 partijen te contracteren voor het inhuren van personeel vanaf schaal 9. De nadere opdrachten worden middels een mini-competitie verstrekt.