II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Sluiten van raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit een aantal officiële talen van de Europese Unie naar het Nederlands.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79530000 Vertaaldiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht omvat 12 percelen (zie II.2) die permanent zijn zodat tijdens de gehele looptijd van de opdracht nieuwe aanvragen in behandeling kunnen worden genomen. De raamovereenkomsten worden per perceel gegund en de duur ervan bedraagt 1 jaar, met een mogelijke stilzwijgende verlenging voor 3 nieuwe perioden van telkens 1 jaar. Het maximumaantal raamovereenkomsten voor elk perceel wordt hierna gepreciseerd. Op basis van de gunningscriteria wordt een lijst met een klassement van de contractanten opgesteld. Deze lijst bepaalt de oorspronkelijke volgorde waarin de contractanten, gelet op hun productiecapaciteit en eventuele specialisatiegebied, worden benaderd voor concrete werkzaamheden. Het klassement wordt periodiek herzien om het in overeenstemming te brengen met de daadwerkelijke kwaliteit van de prestaties, en kan tijdens de gehele looptijd van de opdracht worden gewijzigd wanneer nieuwe raamovereenkomsten worden gesloten of bestaande raamovereenkomsten worden beëindigd.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79530000 Vertaaldiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Frans naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 50. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Duits naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 50. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Engels naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 50. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Spaans naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 20. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Italiaans naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 20. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Pools naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Deens naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Zweeds naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Fins naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 10
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Grieks naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 11
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Hongaars naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 12
Sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de vertaling van juridische teksten vanuit het Roemeens naar het Nederlands. Het maximumaantal overeenkomsten voor dit perceel bedraagt: 10. De uitnodiging tot inschrijving is permanent.