Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Ďalší vývoj a aktualizácia nástroja VECTO pomocou nových technológií
Referenčné číslo: CLIMA/2020/OP/0001
II.1.2)Hlavný kód CPV90700000 Environmentálne služby
II.1.4)Stručný opis:
Nástroj VECTO je potrebné pravidelne aktualizovať všetkými novými technológiami a funkciami, ktoré vstúpia na trh. Nástroj sa musí zároveň udržiavať na najvyššej úrovni a musí poskytovať služby podpory a helpdesku koncovým používateľom.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV90700000 Environmentálne služby
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.5)Kritériá na vyhodnotenie ponúkKritérium kvality - Názov: Kvalita navrhovanej metodiky / Relatívna váha: 50
Kritérium kvality - Názov: Organizácia práce a pridelenie zdrojov / Relatívna váha: 20
Kritérium kvality - Názov: Opatrenia na kontrolu kvality / Relatívna váha: 30
Cena - Relatívna váha: 50/50