II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Šentvid
Referenčna številka dokumenta: 430-20133/2021
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
Predmet naročila so sukcesivne dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Šentvid
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15510000 Mleko in smetana
15512000 Smetana
15542100 Skuta
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predmet naročila so smetana, sir in puding.
II.2.1)Naslov:
Sladoled iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15550000 Različni mlečni proizvodi
15555000 Sladoled in podobni izdelki
Predmet naročila je sladoled iz shem kakovosti (brez eko).
Bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta
Št. sklopa: 1.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
15510000 Mleko in smetana
15530000 Maslo
15551300 Jogurt
Predmet naročila so bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta
Pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.4
15511000 Mleko
15541000 Namizni sir
15550000 Različni mlečni proizvodi
Predmet naročila so pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko)
Trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15511210 Trajno mleko
15542000 Sveži sir
Predmet naročila so trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko).
Kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 1.6
15540000 Siri
Predmet naročila so kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko).
Sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 2.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15110000 Meso
15113000 Prašičje meso
15118000 Meso konjev, oslov, mul ali mezgov
15119100 Kunčje meso
15130000 Mesni proizvodi
Predmet naročila je sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki.
Sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 2.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15111000 Goveje in telečje meso
Predmet naročila so sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko)
Sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Št. sklopa: 2.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112100 Sveža perutnina
15112130 Kokoši
15131500 Proizvodi iz perutnine
Predmet naročila so sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2.4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112120 Purani
Predmet naročila je sveže puranje meso.
Bio sveže goveje, telečje meso in izdelki
Št. sklopa: 2.5
15131600 Proizvodi iz govejega in telečjega mesa
Predmet naročila so bio sveže goveje, telečje meso in izdelki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03311000 Ribe
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Predmet naročila so zamrznjene ribe.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15235000 Konzervirane ribe
Predmet naročila so konzervirane ribe.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
Predmet naročila so kokošja jajca.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4.2
Predmet naročila so bio kokošja jajca.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4.3
15894000 Predelana živila
Predmet naročila so predelana kokošja jajca.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Predmet naročila je sveža zelenjava in sadje
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5.2
Predmet naročila je bio sadje in zelenjava.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 6.1
Predmet naročila je zamrznjena zelenjava in sadje.
Konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade
Št. sklopa: 6.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331000 Predelane vrtnine
15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu
15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
15332400 Konzervirano sadje
Predmet naročila so konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 6.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
15332230 Marmelada
Predmet naročila so bio marmelade.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 6.4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
Predmet naročila je bio kisla repa in zelje.
Sadni, zelenjavni sokovi, nektarji
Št. sklopa: 7.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Predmet naročila so sadni, zelenjavni sokovi, nektarji.
Bio sadni, zelenjavni sokovi
Št. sklopa: 7.2
Predmet naročila je bio sadni, zelenjavni sokovi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
15800000 Razna živila
Predmet naročila so izdelki iz testa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Predmet naročila so mlevski izdelki in kaše.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15850000 Testenine
Predmet naročila so testenine.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15610000 Žitni mlevski izdelki
15611000 Oluščen riž
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: Sheme kakovosti / Ponder: 0,15
Cena - Ponder: 0,85
Vodni vlivanci, sveže vlečeno testo
Št. sklopa: 9.4
Predmet naročila so vodni vlivanci, sveže vlečeno testo.
Bio moke, kaše in kosmiči
Št. sklopa: 9.5
15613000 Izdelki iz žitnih zrn
15613310 Pripravljeni izdelki iz žit za zajtrk
15613380 Ovseni kosmiči
15615000 Otrobi
Predmet naročila so bio moke, kaše in kosmiči.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9.6
Predmet naročila so bio testenine.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811100 Kruh
Predmet naročila je kruh.
Kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda)
Št. sklopa: 10.2
Predmet naročila je kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda).
Drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete
Št. sklopa: 10.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
15811200 Žemlje
15813000 Drobno pecivo
Predmet naročila je drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete
Rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva
Št. sklopa: 10.4
15811300 Rogljički
15833000 Sladkorni izdelki
15833100 Sladice
Predmet naročila so rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10.5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15821200 Sladki keksi
Predmet naročila so keksi
Bio kruh in drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke
Št. sklopa: 10.6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15612500 Pekovski izdelki
15811000 Krušni izdelki
Predmet naročila so bio kruh in drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke
Bio keksi (vsebnost transmaščobnih kislin do 2%)
Št. sklopa: 10.7
15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice
15821200 Sladki keksi
Predmet naročila so bio keksi.
Bio preste, grisini, ploščice
Št. sklopa: 10.8
Predmet naročila so bio preste, grisini, ploščice
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
15863000 Čaj
Predmet naročiula so čaji.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Predmet naročila so začimbe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15411100 Rastlinska olja
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
15841000 Kakav
15842000 Čokolada in sladkarije
15861000 Kava
15871000 Kis; omake; kombinirane začimbe; gorčična moka in zdrob; pripravljena gorčica
15890000 Razna živila in posušena živila
15893000 Suhi izdelki
15898000 Kvas
15899000 Pecilni prašek
Predmet naročila so ostala živila in dodatki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11.4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03212210 Sušene stročnice
15332410 Suho sadje
Predmet naročila je suho sadje in stročnice.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 11.5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Predmet naročila so ditena živila.