II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Uzavření rámcových smluv na překlad právních textů z některých úředních jazyků Evropské unie do českého jazyka.
II.1.2)Hlavní kód CPV79530000 Překladatelské služby
II.1.4)Stručný popis:
Veřejná zakázka obsahuje 6 částí (srov. oddíl II.2). Všechny části zakázky jsou trvající, nové žádosti mohou být přijímány kdykoliv během doby trvání veřejné zakázky. Rámcové smlouvy budou uzavřeny v rámci jednotlivých částí zakázky. Doba platnosti rámcových smluv bude 1 rok, s možností případného konkludentního prodloužení na další 3 období jednoho roku. Stanoví se maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro každou z částí zakázky. Na základě kritérií pro zadání veřejné zakázky bude vyhotoven seznam pořadí. Tento seznam určí počáteční pořadí, ve kterém budou smluvní partneři s ohledem na svou pracovní kapacitu a případnou specializaci kontaktováni, aby jim byl nabídnut konkrétní překlad. Pořadí bude pravidelně přehodnocováno tak, aby odráželo skutečnou kvalitu dodaných plnění. Pořadí může být změněno i v návaznosti na uzavření nových rámcových smluv nebo na vypovězení stávajících rámcových smluv.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79530000 Překladatelské služby
II.2.4)Popis zakázky:
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka francouzského do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka německého do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka anglického do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka španělského do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka italského do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.
Uzavření více rámcových smluv na překlad právních textů z jazyka polského do jazyka českého. Maximální počet rámcových smluv, které budou uzavřeny pro tuto část zakázky, je 50. Výzva k účasti v soutěži je trvající.