Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες σχετικές με την ασφάλεια: Φύλαξη (παρτίδα 1) και παρακολούθηση του συναγερμού, παρέμβαση στις εγκαταστάσεις και συντήρηση των συστημάτων ασφαλείας (παρτίδα 2)
Αριθμός αναφοράς: SJU/LC/0159-CFT
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79710000 Υπηρεσίες ασφάλειας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προκειμένου να διασφαλιστεί ένα προστατευμένο και ασφαλές περιβάλλον, η κοινή επιχείρηση SESAR σχεδιάζει να συνάψει σύμβαση(σεις) παροχής υπηρεσιών για την παροχή των ακόλουθων υπηρεσιών σχετικά με την ασφάλεια:
— Παρτίδα 1:
Υπηρεσίες φύλαξης, παροχή υπηρεσιών σχετικών με την υποστήριξη και ad hoc παρέμβαση που θα επιβάλλεται από το επίπεδο της κατάστασης ασφαλείας,
— Παρτίδα 2:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 278 460.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
Μέγιστος αριθμός τμημάτων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 2
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες φύλαξης, παροχή υπηρεσιών σχετικών με την υποστήριξη και ad hoc παρέμβαση που θα επιβάλλεται από το επίπεδο της κατάστασης ασφαλείας
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79713000 Υπηρεσίες φύλαξης
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Προκειμένου να διασφαλιστεί ένα προστατευμένο και ασφαλές περιβάλλον, η κοινή επιχείρηση SESAR σχεδιάζει να συνάψει σύμβαση(σεις) παροχής υπηρεσιών για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης, την παροχή υπηρεσιών υποστήριξης και ad-hoc παρέμβασης που επιβάλλονται από το κρατικό επίπεδο ασφαλείας.
Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλείσθε να ανατρέξετε στα έγγραφα του διαγωνισμού.
Υπηρεσίες σχετικές με την ασφάλεια: Παρακολούθηση του συναγερμού, παρέμβαση στις εγκαταστάσεις και συντήρηση των συστημάτων ασφαλείας
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79711000 Υπηρεσίες παρακολούθησης συστημάτων συναγερμού
Η σύμβαση διαιρείται σε 2 φάσεις:
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Related Services: Guarding (Lot 1) and Monitoring of Alarm, Intervention on Premises and Maintenance of Security Systems (Lot 2)
Reference number: SJU/LC/0159-CFT
II.1.2)Main CPV code79710000 Security services
II.1.4)Short description:
In order to ensure a secure and safe environment, the SJU is planning to conclude service contract(s) for the provision of the following security related services:
— Lot 1:
Guarding services, provision of support related services, and ad-hoc intervention imposed by security state level;
— Lot 2:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 278 460.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Guarding Services, Provision of Support Related Services, and Ad-hoc Intervention Imposed by Security State Level
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79713000 Guard services
II.2.4)Description of the procurement:
In order to ensure a secure and safe environment, the SJU is planning to conclude service contract(s) for the provision of guarding services, provision of support related services, and ad-hoc intervention imposed by security state level.
For further details please refer to the tender documentation.
Security Related Services: Monitoring of Alarm, Intervention on Premises and Maintenance of Security Systems
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)79711000 Alarm-monitoring services
The contract is divided in 2 Phases:
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services de sécurité connexes: Gardiennage (lot 1) et suivi des alarmes, intervention dans les locaux et maintenance des systèmes de sécurité (lot 2)
Numéro de référence: SJU/LC/0159-CFT
II.1.2)Code CPV principal79710000 Services de sécurité
II.1.4)Description succincte:
Afin de garantir un environnement sûr, l'Entreprise commune SESAR envisage de conclure un/des marché(s) de services pour la prestation des services de sécurité suivants:
Services de gardiennage, prestation de services de soutien, et interventions ponctuelles imposées par le niveau de la situation en matière de sécurité;
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 278 460.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 2
II.2.1)Intitulé:
Services de gardiennage, prestation de services de soutien, et interventions ponctuelles imposées par le niveau de la situation en matière de sécurité
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79713000 Services de gardiennage
II.2.4)Description des prestations:
Afin de garantir un environnement sûr et sécurisé, l'Entreprise commune SESAR envisage de conclure un/des marché(s) de services de gardiennage, de prestation de services de soutien et d'intervention ponctuelle imposée par le niveau de la situation en matière de sécurité.
Pour de plus amples renseignements, voir dossier d'appel d'offres.
Services de sécurité connexes: Suivi des alarmes, intervention dans les locaux et maintenance des systèmes de sécurité
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79711000 Services de surveillance d'installations d'alarme
Le marché est divisé en deux phases: