This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Windowless Automatic Sample Changers for the Measurement of Alpha and Beta Contamination
Reference number: JRC/GEE/2021/OP/0608 (planned)
II.1.2)Main CPV code38341500 Contamination-monitoring devices
II.1.4)Short description:
The Health Physics Service of the JRC-Geel needs to renew its sample changer system, used to measure the wipe tests collected in the nuclear controlled areas where Tritium contaminations may exist.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)38341500 Contamination-monitoring devices
38341600 Radiation monitors
II.2.4)Description of the procurement:
Windowless Automatic Sample Changers for the measurement of alpha and beta contamination.
Tämä ilmoitus on pelkkä ennakkotietoilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Ikkunattomat automaattiset näytteenvaihtajat alfa- ja beetasäteilykontaminaation mittaamista varten
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi38341500 Kontaminaation valvontalaitteet
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Yhteisen tutkimuskeskuksen Geelin-toimipaikan terveysfysiikan osastolla on tarve uusia kerättyjen pyyhkäisytestien mittaamiseen käytetyt näytteenvaihtajajärjestelmänsä niillä säteilyvalvonta-alueilla, joissa voi esiintyä tritiumkontaminaatioita.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 250 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)38341500 Kontaminaation valvontalaitteet
38341600 Säteilyvalvontalaitteet
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Ikkunattomat automaattiset näytteenvaihtajat alfa- ja beetasäteilykontaminaation mittaamista varten.
Belgija-Geel: Avtomatski menjalec vzorcev, pridobljenih z vrtanjem, za merjenje kontaminacije z alfa in beta žarki
2021/S 062-156127
Predhodno informativno obvestilo
To obvestilo je samo za predhodno obveščanje
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Avtomatski menjalec vzorcev, pridobljenih z vrtanjem, za merjenje kontaminacije z alfa in beta žarki
Referenčna številka dokumenta: JRC/GEE/2021/OP/0608 (planned)
II.1.2)Glavna koda CPV38341500 Naprave za spremljanje in nadzorovanje kontaminacije
II.1.4)Kratek opis:
Služba za zdravstveno fiziko JRC v Geelu mora obnoviti svoj sistem za menjavo vzorcev, ki se uporablja za merjenje značilnosti brisov, odvzetih na območjih pod jedrskim nadzorom, ki bi lahko bila kontaminirana s tritijem.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV38341500 Naprave za spremljanje in nadzorovanje kontaminacije
38341600 Monitorji sevanja
II.2.4)Opis javnega naročila:
Avtomatski menjalec vzorcev, pridobljenih z vrtanjem, za merjenje kontaminacije z alfa in beta žarki.