Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa taśmy przenośnikowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wraz z wykonaniem połączeń wulkanizowanych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział KWK „Bolesław Śmiały”
Nuorodos numeris: 401901818
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 r. poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśmy przenośnikowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wraz z wykonaniem połączeń wulkanizowanych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział KWK „Bolesław Śmiały”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśmy przenośnikowej trudnopalnej pełnotkanej do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych wraz z wykonaniem połączeń wulkanizowanych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział KWK „Bolesław Śmiały”.
Szacunkowa ilość taśmy – 2 800 m.
Szacunkowa ilość połączeń taśmy – 20 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SIWZ.