Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Teenused - 1562-2017
Luksemburg-Luxembourg: Raamlepingud juriidiliste tekstide tõlkimiseks Euroopa Liidu teatud ametlikest keeltest eesti keelde
2017/S 002-001562
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Raamlepingud juriidiliste tekstide tõlkimiseks Euroopa Liidu teatud ametlikest keeltest eesti keelde
II.1.2)CPV põhikood
79530000 Tõlketeenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hange koosneb 6 osast (vt hanketeate osa II.2). Hankeosade puhul on hankemenetlus alaline, uusi osalemistaotlusi võidakse vastu võtta kogu hankemenetluse vältel. Raamlepingud sõlmitakse hankeosade kaupa. Raamlepingud sõlmitakse üheks aastaks, neid võidakse uuendada vaikival kokkuleppel 3 korda 1 aasta kaupa. Iga hankeosa raames sõlmitavate raamlepingute maksimaalne arv on kindlaks määratud. Hankelepingu sõlmimise kriteeriumide alusel koostatakse nimekiri paremusjärjestuse põhjal. See nimekiri määrab kindlaks lepingupartnerite algjärjestuse ning nendega võetakse ühendust konkreetse tõlketöö tellimiseks, arvestades nende tõlkemahtusid ning võimalikku spetsialiseerumisvaldkonda. Järjestus vaadatakse regulaarselt läbi, et see kajastaks osutatud teenuste tegelikku kvaliteeti. Samuti võib paremusjärjestust muuta uute raamlepingute sõlmimise või kehtivate raamlepingute lõpetamise korral.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
FR
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks prantsuse keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.
DE
Osa nr: 2
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks saksa keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.
EN
Osa nr: 3
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks inglise keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.
ES
Osa nr: 4
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks hispaania keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.
IT
Osa nr: 5
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks itaalia keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.
PL
Osa nr: 6
Mitmete raamlepingute sõlmimine juriidiliste tekstide tõlkimiseks poola keelest eesti keelde. Käesoleva hankeosa raames sõlmitakse maksimaalselt 50 raamlepingut. Hankemenetlus on alaline.