Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Pakalpojumi - 1565-2017
Luksemburga-Luksemburga: Pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no noteiktām Eiropas Savienības oficiālajām valodām uz latviešu valodu noslēgšana
2017/S 002-001565
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no noteiktām Eiropas Savienības oficiālajām valodām uz latviešu valodu noslēgšana.
II.1.2)Galvenās CPV kods
79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums ietver 7 daļas (sk. II.2.daļu). Uzaicinājums iesniegt pieteikumus visām iepirkuma daļām ir spēkā pastāvīgi, tādēļ pieteikumu pieņemšana līguma izpildes gaitā tiks veikta regulāri. Pamatlīguma slēgšanas tiesības tiks piešķirtas par katru attiecīgo iepirkuma daļu. Līgumi tiks noslēgti uz vienu gadu, un tos būs iespējams trīs reizes automātiski pagarināt uz tādu pašu – viena gada – termiņu. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits katrai iepirkuma daļai ir precīzi noteikts. Pamatojoties uz piešķiršanas kritērijiem, tiks izveidots līgumslēdzēju klasifikācijas saraksts. Ar šo sarakstu tiks noteikta sākotnējā kārtība, kādā līgumslēdzēji, ņemot vērā to tulkošanas kapacitāti un iespējamo specializācijas jomu, tiks uzaicināti sniegt paredzētos pakalpojumus. Lai nodrošinātu, ka šī klasifikācija atspoguļo sniegto pakalpojumu faktisko kvalitāti, tā tiks periodiski pārskatīta. Tāpat šī klasifikācija var tikt mainīta, ņemot vērā jaunu pamatlīgumu noslēgšanu vai esošo pamatlīgumu izbeigšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
FR
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no franču valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
DE
Daļas numurs: 2
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no vācu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
EN
Daļas numurs: 3
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no angļu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
IT
Daļas numurs: 4
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no itāļu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
ES
Daļas numurs: 5
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no spāņu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
NL
Daļas numurs: 6
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no holandiešu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 10. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.
PL
Daļas numurs: 7
Vairākkārtēju pamatlīgumu par juridisku tekstu tulkošanu no poļu valodas uz latviešu valodu noslēgšana. Maksimālais noslēdzamo pamatlīgumu skaits šai daļai ir 50. Uzaicinājums uz konkursu ir spēkā pastāvīgi.