There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Supplies - 156653-2021
Česko-Praha: Osobní počítače
2021/S 062-156653
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na nákup počítačů, notebooků a souvisejícího příslušenství
Spisové číslo: 2000593
II.1.2)Hlavní kód CPV
30213000 Osobní počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu 4 let (48 měsíců) na dodávky stolních počítačů a notebooků s operačním systémem Windows 10, monitorů, souvisejícího příslušenství a další drobné výpočetní techniky (dále též jen „zboží“ nebo „HW“), a to se standardním software (dále jen „SW“) a potřebnými licencemi k jeho užití, je-li SW součásti předmětného zařízení, včetně veškeré dokumentace k HW i SW, nezbytné k převzetí a užívání zboží. Součástí plnění je poskytování záručního servisu v délce 48 měsíců k dodanému zboží, resp. 24 měsíců na baterie notebooků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: