Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Control de calidad y estudios geotécnicos de las obras contratadas por la Diputación Provincial de A Coruña (2022-2023), ZONA B
Nuorodos numeris: PCO001202200025
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71731000 Pramoninės kokybės kontrolės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 587 107.40 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71332000 Geotechninės inžinerijos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: