Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugų pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija numato įsigyti vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugas.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90910000 Reinigungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugas. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (reikalavimai paslaugų teikimui, paslaugų apimtys, teikimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.