Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 157763-2018
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2018/S 071-157763
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради и прилежащи площи на МРРБ, находящи се в гр. София“
Референтен номер: 11-18-009
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради и прилежащи площи на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, находящи се в град София“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: