II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
Revision af indhold og form af Rettens beretninger (KPI 3).
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneTjenesteydelser
Tjenesteydelseskategori nr. 27: Andre tjenesteydelser
NUTS-kode
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Formålet med dette udbud er indgåelse af 1 af 2 direkte tjenesteydelseskontrakter, der skal udføres samtidigt af 2 forskellige kontrahenter: 1 fra den akademiske verden og den anden fra revisionssektoren og beslægtede brancher. Dette betyder, at kun 1 parti kan tildeles en kontrahent, selv om kontrahenten ansøger om begge partier. Kontrahenterne skal udføre en revision af indholdet og formen af Den Europæiske Revisionsrets beretninger. Der gælder de samme juridiske og kontraktlige bestemmelser for begge partier.
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)79419000 Evalueringsrådgivningstjenester
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:Anslået værdi eksklusive moms: 370 000 EUR
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
Οδηγία 2004/18/ΕΚ
II.1)Περιγραφή
II.1.1)Ονομασία που δόθηκε στη σύμβαση από την αναθέτουσα αρχή:
Αναθεώρηση του περιεχομένου και παρουσίαση των εκθέσεων του Συνεδρίου (KPI 3).
II.1.2)Είδος της σύμβασης και τόπος των έργων, τόπος παράδοσης ή παροχήςΥπηρεσίες
Κατηγορία υπηρεσιών: αριθ 27: Λοιπές υπηρεσίες
Κωδικός NUTS
II.1.4)Πληροφορίες για τη συμφωνία πλαίσιο
II.1.5)Σύντομη περιγραφή της σύμβασης ή των αγορών
Το αντικείμενο της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η σύναψη 1 ή 2 συμβάσεων υπηρεσιών απευθείας ανάθεσης οι οποίες θα εκτελεστούν ταυτόχρονα από 2 διαφορετικούς αναδόχους: 1 θα προέρχεται από τον ακαδημαϊκό τομέα και ο άλλος από τον τομέα των ελεγκτικών και σχετικών υπηρεσιών. Αυτό σημαίνει ότι μόνο 1 τμήμα μπορεί να ανατεθεί σε έναν ανάδοχο, ακόμα και αν ο ανάδοχος υποβάλλει υποψηφιότητα και για τα δύο τμήματα. Οι ανάδοχοι θα εκτελέσουν την αναθεώρηση του περιεχομένου και την παρουσίαση των εκθέσεων του Ευρωπαϊκού Ελεγκτικού Συνεδρίου. Οι ίδιες νομικές και συμβασιακές διατάξεις ισχύουν και για τα δύο τμήματα.
II.1.6)Κοινό λεξιλόγιο για τις δημόσιες συμβάσεις (CPV)79419000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα εκτιμήσεων
II.2)Ποσότητα ή έκταση της σύμβασης
II.2.1)Συνολική ποσότητα ή έκταση:Η εκτιμώμενη αξία εκτός ΦΠΑ: 370 000 EUR
II.2.2)Πληροφορίες σχετικά με δικαιώματα προαίρεσηςΔικαιώματα προαίρεσης: όχι
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Pregled vsebine in predstavitve poročil Sodišča (KPI 3)
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeStoritve
Št. kategorije storitev 27: Druge storitve
Šifra NUTS
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumu
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
Predmet tega javnega razpisa za zbiranje ponudb je skleniti 1 od 2 neposrednih naročil storitev, ki se bosta izvajali istočasno s strani 2 različnih izvajalcev: 1 iz akademskih krogov in drugega iz sektorja revidiranja in povezanih storitev. To pomeni, da je lahko enemu izvajalcu oddan samo 1 sklop, tudi če se izvajalec prijavi za oba sklopa. Izvajalci morajo izvesti pregled vsebine in predstavitve poročil Evropskega računskega sodišča. Za oba sklopa veljajo iste zakonske in pogodbene določbe.
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil79419000 Storitve ocenjevanja in svetovanja
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:Ocenjena vrednost brez DDV: 370 000 EUR
II.2.2)Informacije o variantahVariante: ne