Grad Ludbreg, 84947290034, Trg Sv. Trojstva 14, Jedinstveni upravni odjel Grada Ludbrega, Odsjek za prostorno uređenje, komunalne djelatnosti i imovinu, Na pažnju (osoba za kontakt): Darko Crnković, Darko Rak, Ludbreg 42230, Hrvatska. Telefon: +385 42310094. Telefaks: +385 42420206. E-pošta: darko.crnkovic@ludbreg.hr
Predmet:
CPV:
71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
Usluge u području gospodarenja energijom
Umjesto: