Fournitures - 158265-2023
Roumanie-Otopeni: Cuisines de campagne
2023/S 055-158265
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Bucătării rulante auto și Remorci frigorifice
Numéro de référence: 6983 din 19.08.2022
II.1.2)Code CPV principal
44211400 Cuisines de campagne
II.1.4)Description succincte:
Obiectul acordului cadru este furnizarea de „Bucătării rulante auto și remorci frigorifice”, structurat pe 2 (două) loturi.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de termenul limita de depunere a candidaturilor/ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor – 14
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Bucătărie rulantă auto
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Incheierea unui Acord-cadru de furnizare „Bucătării rulante auto” având durata de 24 luni, conform cerințelor din caietul de sarcini si a specificatiei tehnice a produsului.
Cantitate minima a acordului cadru = 8 complete.
Cantitate maxima a acordului cadru = 32 complete.
Cantitatea minima a celui mai mare contract subsecvent = 1 complet.
Cantitatea maxima a celui mai mare contract subsecvent = 16 complet.
Remorcă frigorifică
Lot nº: 2
34223300 Remorques
Incheierea unui Acord-cadru de furnizare „Remorcă frigorifică” având durata de 24 luni, conform cerințelor din caietul de sarcini si a specificatiei tehnice a produsului.
Cantitatea minima a celui mai mare contract subsecvent = 4 complet.