Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets" darbinieku veselības apdrošināšana
Numéro de référence: LNO 2023/8
II.1.2)Code CPV principal66512200 Services d'assurance maladie
II.1.4)Description succincte:
Darbinieku veselības apdrošināšana saskaņā ar tehnisko specifikāciju
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 190 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)66512200 Services d'assurance maladie
II.2.4)Description des prestations: