Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wsparcie pracowników NCBR polegające na zapewnieniu grupowego ubezpieczenia pracownikom, współpracownikom NCBR, NCBR+, NCBR ASI, IDEAS NCBR, NCBR AKCES oraz członkom ich rodzin
Numer referencyjny: 48/22/WR
II.1.2)Główny kod CPV66511000 Usługi ubezpieczeń na życie
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Zamawiającego i członków ich rodzin: 1. w zakresie podstawowym dla wszystkich pracowników (składka finansowana przez Zamawiającego) pakiet V0: − Zgon ubezpieczonego; Zgon Ubezpieczonego wskutek NW; Zgon Ubezpieczonego wskutek NW w pracy; Zgon Ubezpieczonego wskutek NW komunikacyjnego; Zgon Ubezpieczonego wskutek zawału serca/udaru mózgu; Całkowita niezdolność do pracy; Trwały uszczerbek na zdrowiu wskutek NW Poważne zachorowanie; Leczenie szpitalne Ubezpieczonego, gdzie szczegółowy opis zakresu znajduje się w Załączniku nr 4 do Umowy, 2. oraz dodatkowe pakiety (szczegółowy opis pakietów znajduje się w Załączniku nr 4 do Umowy) do wyboru dla pracowników (składka finansowana przez pracownika) pakiety V1 do V7
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV66512000 Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Zamawiającego i członków ich rodzin:1.1. w zakresie podstawowym dla wszystkich pracowników (składka finansowana przez pracodawcę) pakiet V0.2. dodatkowe pakiety do wyboru dla pracowników (składka finansowana przez pracownika):2.1. pakiet V1: Rodzina + Ubezpieczony (kompleksowa dodatkowa ochrona na życie zdrowie Ubezpieczonego /rozszerzenie V0),2.2. pakiet V2: Rodzina + Ubezpieczony (bez świadczeń na dzieci dodatkowa ochrona na życie zdrowie Ubezpieczonego /rozszerzenie V0),2.3. pakiet V3: tylko dla Małżonek/partner/dorosłe dziecko (kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa),2.4. pakiet V4: U Chroni Dziecko (kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa),2.5. pakiet V5: U Chroni Aktywnych dodatkowe ubezpieczenie (możliwość wykupienia przez ubezpieczonego pracownika oraz członków ich rodzin),2.6 pakiet V6: U Chroni Serce dodatkowe ubezpieczenie medyczne (możliwość wykupienia przez ubezpieczonego pracownika oraz członków ich rodzin),2.7 pakiet V7: U Chroni Onkologicznie dodatkowe ubezpieczenie medyczne (możliwość wykupienia przez ubezpieczonego pracownika oraz członków ich rodzin).