Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 158337-2023
Rumänien-București: Toilettenpapier
2023/S 055-158337
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hârtie igienică și Dispenser hârtie igienică
Referenznummer der Bekanntmachung: 43645942022121
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33761000 Toilettenpapier
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de furnizare "Hârtie igienică și Dispenser hârtie igienică"
Autoritatea contrctanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 10 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor
NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hartie igienica
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
cant AC min 10.000 buc/ max 113.328 buc
cant CS min 5.000 buc/ max 56.664 buc
Dispenser hartie igienica
Los-Nr.: 2
42968300 Toilettenpapierrollenspender
cant AC min 100 buc/ max 1.200 buc
cant CS min 20 buc/ max 600 buc