Avis de marché – secteurs spéciaux
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Levering elektriciteit en Garanties van Oorsprong t.b.v. VIVENS
II.1.2)Code CPV principal09310000 Électricité
II.1.4)Description succincte:
NS Reizigers B.V. is voor haarzelf en mede voor alle leden van VIVENS voornemens een (of meerdere) leverancier(s) te contracteren die elektriciteit en Garanties van Oorsprong levert/leveren voor de jaren 2025 tot en met 2027, optioneel te verlengen voor de jaren 2028 en 2029.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Perceel 1: Levering van elektriciteit
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)09310000 Électricité
II.2.4)Description des prestations:
De omvang van de opdracht is geschat op basis van het jaar 2022, waarbij circa 1,46 TWh geleverd is.
Perceel 2: Levering van GvO’s
Lot nº: 2
Perceel 3: Levering van elektriciteit en GvO’s
Lot nº: 3