Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa sprzętu AGD do nowych kwater internatowych w Lublinie przy ul. Wyścigowej oraz Hetmańskiej
Numéro de référence: DZP-OL.2610.505.2022
II.1.2)Code CPV principal39710000 Appareils ménagers électriques
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu AGD do nowych kwater internatowych w Lublinie przy ul. Wyścigowej oraz Hetmańskiej. Postępowanie zostało podzielone na dwie części:
Część nr 1 – dostawa i montaż sprzętu AGD do kwater internatowych w Lublinie przy
ul. Wyścigowej
Część nr 2 - dostawa i montaż sprzętu AGD do kwater internatowych w Lublinie przy
ul. Hetmańskiej
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Dostawa i montaż sprzętu AGD do kwater internatowych w Lublinie przy ul. Wyścigowej.
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39710000 Appareils ménagers électriques
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu AGD do kwater internatowych w Lublinie przy ul. Wyścigowej. W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć i zamontować pralki automatyczne, chłodziarko-zamrażarki dwudrzwiowe, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne i żelazka o parametrach i w ilości określonej w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.
Dostawa i montaż sprzętu AGD do nowych kwater internatowych w Lublinie przy ul. Hetmańskiej
Lot nº: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu AGD do kwater internatowych w Lublinie przy ul. Hetmańskiej. W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć i zamontować pralki automatyczne, chłodziarko-zamrażarki dwudrzwiowe, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne i żelazka o parametrach i w ilości określonej w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.