Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Σύμβουλος Διαχειριστικής Υποστήριξης της ΕΥΔΠ.ΨΗΜΕΤ για τη διαχείριση του Προγράμματος “Χρηστή Διακυβέρνηση, Θεσμοί και Διαφάνεια” του ΧΜ ΕΟΧ 2014-2021
Numéro de référence: 651/14-3-2023
II.1.2)Code CPV principal72224000 Services de conseil en gestion de projet
II.1.4)Description succincte:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών συμβούλου διαχειριστικής υποστήριξης προς την ΕΥΔΠ.ΨΗΜΕΤ στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της ως Διαχειριστής του Προγράμματος «Χρηστή Διακυβέρνηση, Θεσμοί και Διαφάνεια» του Χρηματοδοτικού Μηχανισμού του Ευρωπαϊκού Οικονομικού Χώρου 2014-2021.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 233 870.97 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Αναλυτική περιγραφή στο Παράρτημα Ι της διακήρυξης