Marché de travaux - 158416-2023
Submission deadline has been amended by:  200773-2023
Pologne-Varsovie: Travaux de plomberie
2023/S 055-158416
Avis de marché
Travaux
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na modernizacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z przebudową parkingów
Numéro de référence: AZLZ.26.31.2023
II.1.2)Code CPV principal
45330000 Travaux de plomberie
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu wykonawczego modernizacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz przeniesienia separatora tłuszczowego oraz wykonanie robót polegających na przebudowie instalacji sanitarnych kanalizacji deszczowej, przeniesieniu separatora tłuszczowego, wykonaniu nowej kanalizacji teletechnicznej oraz nowej nawierzchni wraz z zagospodarowaniem zieleni i małej architektury, a także wykonaniu parkingów przy budynku X i budynku T4.
2. Zakres zamówienia obejmuje III etapy:
1) Etap I – DOKUMENTACJA PROJEKTOWA (Projekty wykonawcze z przedmiarem i kosztorysem);
2) Etap II – ROBOTY BUDOWLANE na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej przez Zamawiającego oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego;
3) Etap III – ODBIORY I ROZRUCHY INSTALACJI.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (PFU) określa załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
45210000 Travaux de construction de bâtiments
45233140 Travaux routiers
45310000 Travaux d'équipement électrique
45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment
71220000 Services de création architecturale
71322000 Services de conception technique pour la construction d'ouvrages de génie civil
45111291 Travaux d'aménagement du terrain
45112710 Travaux d'aménagement paysager d'espaces verts
II.2.4)Description des prestations:
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (PFU) określa załącznik nr 1 do SWZ