Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Påbyggnadstjänst till fordon (Ramavtal)
Referenznummer der Bekanntmachung: Tos 3422/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen avser påbyggnadstjänst till fordon (fordonsinredning)
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet ("UM"), behov av påbyggnadstjänst till fordon. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM återfinns på www.orebro.se
Vi ser fram emot ert anbud!
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: