Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 158443-2023
Polen-Bytom: Reparatur- und Wartungsdienste
2023/S 055-158443
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Świadczenie usług w zakresie utrzymania i zabezpieczenia ruchu zakładu górniczego SRK S.A. w Bytomiu Oddział w Rudzie Śląskiej KWK „Pokój I - Pokój II”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-P-0004/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Świadczenie usług w zakresie utrzymania i zabezpieczenia ruchu
zakładu górniczego SRK S.A. w Bytomiu Oddział w Rudzie Śląskiej KWK
„Pokój I - Pokój II”
Część I – „Świadczenie usług utrzymania ruchu w zakresie elektrycznym”,
Część II – „Świadczenie usług utrzymania ruchu w zakresie mechanicznym
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I – „Świadczenie usług utrzymania ruchu w zakresie elektrycznym”
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Zamówienie obejmuje świadczenie usług związanych z utrzymaniem ruchu urządzeń, obiektów powierzchniowych i dołowych niezbędnych do prowadzenia ruchu zakładu górniczego oraz przygotowania go do całkowitej likwidacji. Usługa polegać będzie między innymi na obsłudze i utrzymaniu w prawidłowym stanie technicznym:
1.1. Stacji transformatorowo rozdzielczej 110/6 kV, rozdzielń średniego (6 kV) i niskiego napięcia na dole i powierzchni zakładu górniczego wraz z siecią kablową i przynależnymi do nich instalacjami,
1.2. Centrali systemu ogólnozakładowej łączności telefonicznej,
1.3. Dyspozytorni systemów dyspozytora ruchu,
1.4. Magistralnych i pozostałych sieci telekomunikacyjnych,
1.5. Maszyn i urządzeń, w tym górniczych wyciągów szybowych zabudowanych w szybach „Lech I” i „Lech II”, „Wanda” przedział I i przedział II wraz z urządzeniami przyszybowymi,
1.6. Stacji wentylatorów głównego przewietrzania zlokalizowanej przy szybie „Lech II”,
1.7. Dwóch pompowni głównego odwadniania zlokalizowanych na poziomie 600 m i 790 m,
1.8. Urządzeń elektrycznych zabudowanych w wyrobiskach górniczych,
1.9. Pozostałych urządzeń elektrycznych zabudowanych w pomieszczeniach biurowych i warsztatowych na powierzchni zakładu górniczego
Los-Nr.: 2
71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
1.1. Zamówienie obejmuje świadczenie usług związanych z utrzymaniem ruchu urządzeń, obiektów powierzchniowych i dołowych niezbędnych do prowadzenia ruchu zakładu górniczego oraz przygotowania go do całkowitej likwidacji. Usługa polegać będzie między innymi na obsłudze i utrzymaniu w prawidłowym stanie technicznym:
1.1. Maszyn i urządzeń, w tym górniczych wyciągów szybowych zabudowanych w szybach „Lech I” i „Lech II”, „Wanda” przedział I i przedział II wraz z urządzeniami przyszybowymi,
1.2. Stacji wentylatorów głównego przewietrzania zlokalizowanej przy szybie „Lech II”,
1.3. Dwóch pompowni głównego odwadniania zlokalizowanych na poziomie 600 m i 790 m oraz pomocniczych pompowni zlokalizowanych w podziemnych wyrobiskach kopalni,
1.4. Sieci rurociągów p.poż, sprężonego powietrza i odwadniania,
1.5. Wymiennikowni ciepła zlokalizowanej przy szybie „Wanda”,
1.6. Pozostałych urządzeń energomechanicznych zabudowanych w pomieszczeniach użytkowych i warsztatowych na powierzchni zakładu górniczego,
Services - 158443-2023
Pologne-Bytom: Services de réparation et d'entretien
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Numéro de référence: ZP-P-0004/22
II.1.2)Code CPV principal
50000000 Services de réparation et d'entretien
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
65320000 Exploitation d'installations électriques
II.2.4)Description des prestations:
Lot nº: 2
71334000 Services d'ingénierie mécanique et électrique