Persoane de contact:
1) dl. Emil COSTEA - tel.: 0788398958; e-mail: costea.emil@incas.ro
2) dl. Radu BOGATEANU - tel.: 0721258624; e-mail: bogateanu.radu@incas.ro
2. Solicitările de clarificări referitoare la prezenta documentație de atribuire se vor adresa în mod exclusiv în SEAP în cadrul procedurii de atribuire derulate prin mijloace electronice, autoritatea contractantă urmând să nu dea curs solicitărilor adresate prin altă modalitate de comunicare decât cea stabilită. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire nu mai târziu de 20 zile înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificările transmise după acest termen vor fi luate în considerare doar în măsura în care autoritatea contractantă apreciază că sunt în interesul derulării în condiții bune a procedurii de atribuire. Conform art.160-161 din Legea 98/2016, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/ informații suplimentare, în a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Răspunsul consolidat la clarificările solicitate va fi publicat in SEAP.