Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
ACHIZIȚIE ECHIPAMENTE MEDICALE IN VEDEREA DOTARII SPATIILOR NOI AMENAJATE IN CADRUL PROIECTULUI : CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE
Numéro de référence: 4270740_2022_PAAPD1344066
II.1.2)Code CPV principal33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
Contract de furnizare de produse avand ca obiect: ACHIZIȚIE ECHIPAMENTE MEDICALE IN VEDEREA DOTARII SPATIILOR NOI AMENAJATE IN CADRUL PROIECTULUI : CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE,
LOTUL NR. 1 – ACHIZIȚIE TRUSA SPECIALA MONTARE PERFUZIE INTRAOSOASA PENTRU PROIECTUL CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE
LOTUL NR. 2 – ACHIZIȚIE OTOSCOP SI OFTALMOSCOP PENTRU PROIECTUL CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE
LOTUL NR. 3 – ACHIZIȚIE CARUCIOR/MASA INSTRUMENTAR PENTRU PROIECTUL CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE
LOTUL NR. 4 – ACHIZIȚIE LAMPI EXAMINARE PENTRU PROIECTUL CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE
Se vor respecta cerintele specifice din Caietul de sarcini
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 21
Autoritatea contractanta va transmite raspunsul la clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Durata contractului : 3 luni, de la data semnării acestuia de către ambele părţi
Termen de livrare si punere in functiune a echipamentului :
- maxim 60 zile calendaristice de la data emiterii comenzii de catre achizitor
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
ACHIZIȚIE LAMPI EXAMINARE
Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33100000 Équipements médicaux
II.2.4)Description des prestations:
ACHIZIȚIE TRUSA SPECIALA MONTARE PERFUZIE INTRAOSOASA
Lot nº: 1
ACHIZIȚIE ECHIPAMENTE MEDICALE IN VEDEREA DOTARII SPATIILOR NOI AMENAJATE IN CADRUL PROIECTULUI : CREȘTERE CAPACITATE MEDICINĂ DE URGENȚĂ PEDIATRICĂ ÎN SPAȚIILE EXISTENTE,
ACHIZIȚIE OTOSCOP SI OFTALMOSCOP
Lot nº: 2
ACHIZIȚIE CARUCIOR/MASA INSTRUMENTAR
Lot nº: 3