Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
vth systeem met :
Rechtstreekse koppeling met zaaksysteem
Rechtstreekse koppeling met financiële applicatie
Koppeling met DROP
Geïntegreerde koppeling met Rx.Base (via DROP)
Voorbereid op Common Ground principe
Integratie met app voor toezichthouders
Eenvoudige conversie dossiers oude applicatie SquitXO
Bekendheid met de tools van Roxit
Audit trail)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: kwaliteit / Gewichtung: 80
Preis - Gewichtung: 20