Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Növényvédőszer beszerzése 2023
Numéro de référence: EKR000001102023
II.1.2)Code CPV principal24453000 Herbicides
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)24452000 Insecticides
24453000 Herbicides
24457000 Fongicides
II.2.4)Description des prestations:
A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt árubeszerzés keretében kívánja beszerezni 2023 évi növényvédőszereket az alábbi mennyiségekben:
Gyomírtó szer: 134 csomag, 505,2 kg, 18 890 liter.
Rovarölő szer: 4 675 kg, 1 005 liter
gombaölő szer: 5 300 liter
Lombtrágya: 12 350 liter
Érésgyorsító: 3 170 liter
Talajfertőtlenítő szer: 10 000 kg.
Biostimulátor: 80 liter
tarlókezelő szer: 1 200 liter.
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.