Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Europese aanbesteding Mystery Guest
Numéro de référence: n.v.t.
II.1.2)Code CPV principal79310000 Services d'études de marchés
II.1.4)Description succincte:
NS heeft verleent diverse Services aan de reizigers, zoals Fiets&Service, fietsparkeren, de OV-Fiets en de Sanifair toiletten. NS vindt het belangrijk om de prestaties van deze Services te meten. Hiervoor wordt de Mystery Guests (MG) ingezet. De MG betreft een in te zetten persoon die de opdracht krijgt om een Service van NS uit te proberen en beoordelen. Het beoordelen vindt plaats door het invullen van een vragenlijst door de MG na gebruik van de Service. De ingevulde vragenlijst resulteert in een score. De scope van de Opdracht betreft het inzetten van een Mystery Guest op de volgende Services: Fiets&service (33 locaties,4xpj), Fietsparkeren (48 locaties,12xpj),OV-fiets (44 locaties,12xpj) en Sanifair (24 locaties,12xpj). Per Service zijn er een aantal locaties die moeten worden beoordeeld. Dit resulteert in een totaal aantal beoordelingen per Service per jaar. Mogelijk komen hier in de toekomst nog nieuwe Services en extra locaties bij.Zie verder in de Gunningsleidraad.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De maximale opdrachtwaarde van de Overeenkomst (4 jaar) bedraagt: € 400.000