Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 21.CSD-IT.OP.111L1/112L2
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Technical support for operational activities:
– namely user support, system maintenance and administration;
— application development and maintenance;
— implementing specific ICT projects or tasks.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: 21.CSD-IT.OP.111L1/112L2
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Tehniskais atbalsts darbības pasākumiem, proti:
— lietotāju atbalsts, sistēmas uzturēšana un administrēšana,
— lietojumprogrammas izstrāde un uzturēšana,
— konkrētu IKT projektu vai uzdevumu īstenošana.
VI iedaļa: Papildinformācija