Marché de travaux - 158715-2023
Tchéquie-Prague: Travaux de construction de routes
2023/S 055-158715
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
D49 4901 Hulín - Fryšták
Numéro de référence: 60018459
II.1.2)Code CPV principal
45233120 Travaux de construction de routes
II.2)Description
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Realizace stavby úseku rychlostní silnice v kategorii R 24,5 / 120. Stavba části rychlostní silnice o následujících parametrech: délka trasy 17,5 km, 2 MÚK (Holešov, Třebětice), 15 mostů, 10 nadjezdů, 5 mostů na přeložkách a 8 protihlukových stěn.