Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Inhuur van leraren en onderwijsondersteuners voor het primair en voortgezet onderwijs
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lucas Onderwijs wil via deze Europese aanbesteding een Managed Service Provider (MSP) contracteren voor de inhuur op de scholen. De reikwijdte van de aanbesteding is de inhuur van leraren en onderwijsondersteuners voor het primair en voortgezet onderwijs. De MSP wordt het eerste aanspreekpunt voor de schoolleiders bij het uitzetten van inhuuraanvragen. De MSP heeft toegang tot de gehele markt voor het invullen van inhuuraanvragen, dus zowel detacheerders, zzp’ers als zzp-bemiddelaars. De MSP fungeert onafhankelijk vanuit een neutrale rol en is het verlengstuk van Lucas Onderwijs richting de inhuurmarkt. De dienstverlening van de MSP betreft het volgende op hoofdlijnen:
• Uitvoering inhuurproces ter ondersteuning van de schoolleiders.
• Uitzetten inhuuraanvraag breed in de markt (netwerk Lucas Onderwijs en overig).
• Contractbeheer inhuur (beheersen inhuurrisico’s, dossier opbouw, urenregistratie, facturatie, uitvoeren verlenging inhuuropdracht).