Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dodávka 1 ks transformátoru T101, 63 MVA, 110/23/(6, 3) kV pro TR Praha - HOLEŠOVICE a 1 ks transformátoru T101, 63 MVA, 110/23/(6, 3) kV) pro TR Praha - PRAŽAČKA
II.1.2)Code CPV principal31170000 Transformateurs
II.1.4)Description succincte:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks vnitřních transformátorů, a to pro následující investiční akce zadavatele:
• Obnova transformátoru T101 TR 110/22 kV Praha - HOLEŠOVICE (dodávka nového transformá-toru T101, 63 MVA, 110/23/(6, 3) kV)
• Obnova transformátoru T101 TR 110/22 kV Praha - PRAŽAČKA (dodávka nového transformáto-ru T101, 63 MVA, 110/23/(6, 3) kV)
Podrobné informace v ZD.