Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 158775-2023
die Slowakei-Žilina: Bleifreies Benzin
2023/S 055-158775
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup rafinérskych produktov v rámci komplexného palivového hospodárstva pre potreby Správy ciest ŽSK a jej organizačných jednotiek
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09132100 Bleifreies Benzin
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zabezpečenie Nákupu rafinérskych produktov pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet v rámci komplexného palivového hospodárstva pre potreby Správy ciest ŽSK a jej organizačných jednotiek na obdobie 48 mesiacov odo dňa nadobudnutia účinnosti rámcovej dohody (ďalej len zmluva resp. RD) a nákup motorovej nafty vrátane jej dovozu do nádrží umiestnených vo vybraných strediskách závodov Kysuce, Liptov a Orava. Zoznam miest kde sú umiestnené palivové nádrže je súčasťou súťažných podkladov.
Jedná sa o:
Motorová nafta prostredníctvom palivových kariet
predpokladaný objem nákupu je 550 000 litrov ročne. (2 200 000 litrov za 48 mesiacov)
Automobilový benzín prostredníctvom palivových kariet
Predpokladaný objem nákupu je 70 000 litrov ročne. (280 000 litrov za 48 mesiacov)
LPG plyn prostredníctvom palivových kariet
predpokladaný objem nákupu je 2 500 litrov ročne. (10 000 litrov za 48 mesiacov)
Motorová nafta do nádrží vrátane dopravy
predpokladaný objem nákupu je 420 000 litrov ročne. (1 680 000 litrov za 48 mesiacov)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 589 396.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09134100 Dieselöl
09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
30163100 Tankstellenkreditkarten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jedná sa o predpokladané množstvá:
2. Súťažné podklady sú uverejnené v profile verejného obstarávateľa pri príslušnej zákazke a budú tiež sprístupnené záujemcom v systéme EVO. Link na súťažné podklady:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavaniezakaziek/detail/dokumenty/460664
3. Komunikácia medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/uchádzačmi sa uskutočňuje v elektronickej podobe prostredníctvom systému EVO, ak nie je v súťažných podkladoch uvedené inak.
4. Podmienkou komunikácie v systéme EVO je, aby záujemca/uchádzač bol evidovaný v informačnom systému ÚVO ako užívateľ za hospodársky subjekt. V prípade, že hospodársky subjekt nie je v informačnom systéme ÚVO (ďalej len IS ÚVO) evidovaný, vytvorí si účet v IS ÚVO.
5. Plynutie zákonných lehôt v prípade elektronickej komunikácie je odo dňa odoslania/doručenia správy. Pod pojmom doručenie sa myslí, kedy bola správa doručená uchádzačovi do systému EVO a nie kedy si ju uchádzač prečítal.
6. V prípade zistenia alebo akéhokoľvek podozrenia z neštandardného správania sa systému EVO môžu záujemcovia/uchádzači smerovať svoje otázky na: E-mail: eplatforma@vlada.gov.sk
Telefón: +421 2 20925 100- počas pracovných dní v čase od 8:00 do 15:00; Webová stránka: http://www.eplatforma.gov.sk.