VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: III.1.7
Część nr: III.1.7) Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Główne warunki finansowe i uzgodnienia płatnicze i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów je regulujących:
Zamiast:
2. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek zgodnie z art. 223 ustawy Pzp.