Marché de travaux - 158797-2023
Pologne-Rzeszów: Ouvrages maritimes
2023/S 055-158797
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonanie drugiej części zadania pn.: „Odtworzenie pierwotnej pojemności zbiornika przystopniowego w Rzeszowie na rzece Wisłok”
Numéro de référence: RZ.ROZ.2810.108.2020
II.1.2)Code CPV principal
45244000 Ouvrages maritimes
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71351923 Services de levés bathymétriques
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie drugiej części przedsięwzięcia polegającego na wykonaniu robót odmuleniowych (bagrowniczych) zbiornika wodnego na rzece Wisłok w Rzeszowie.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty przygotowawcze;
2) wydobycie osadów;
3) zagospodarowanie osadów.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzuje Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
2. Przedmiotowe zamówienie stanowi drugą część zamówienia polegającego na odtworzeniu pierwotnej pojemności zbiornika przystopniowego w Rzeszowie.