Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
LNG ujuvterminali haalamiskai ostmine
Numéro de référence: 262043
II.1.2)Code CPV principal44400000 Produits fabriqués divers et éléments connexes
II.1.4)Description succincte:
Vabariigi Valitsus võttis 01.08.2022 vastu korralduse nr 201, millega volitati majandus- ja taristuministrit ainuaktsionärina suurendama AS Eesti Varude Keskuse aktsiakapitali Pakrineeme Sadama OÜ poolt rajatud LNG ujuvterminali haalamiskai ja selle juurde kuuluva Pakrineeme kinnistu ostu-müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimiseks Pakrineeme Sadama OÜ-ga (11162912) ning haalamiskai toimimiseks vajaliku isikliku ja tähtajatu kasutusõiguse riigi või riigi äriühingu kasuks seadmiseks. Ainuaktsionär volitas 16.11.2022.a. otsusega AS Eesti Varude Keskust alustama Pakrineeme Sadama OÜ-ga läbirääkimisi ostu-müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimiseks, millega AS Eesti Varude Keskus omandaks Pakrineeme kinnistu ja LNG haalamiskai.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44400000 Produits fabriqués divers et éléments connexes
II.2.4)Description des prestations: