Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 158805-2023
Ungarn-Budapest: Ausbildung
2023/S 055-158805
Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompetencia alapú kiválasztási rendszer
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000784032022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80500000 Ausbildung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„A kompetencia alapú kiválasztási rendszer tudományos igazolása és továbbfejlesztése a közszolgálatban (kompetencia alapú tesztek újrakalibrálása, új pszichológiai tesztek kifejlesztése)” a KÖFOP-2.1.5-VEKOP-16-2016-00001 azonosító jelű, „A versenyképes közszolgálat személyzeti utánpótlásának stratégiai támogatása” elnevezésű kiemelt projekt keretében.
Jelen beszerzés a Projekt keretében korábban végrehajtott beszerzés eredményeként kialakított kompetencia alapú kiválasztási és képzési rendszer, valamint a mindezt magában foglaló Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer éles adatokkal való újrakalibrálását, valamint további pszichológiai tesztek kidolgozásával való továbbfejlesztését célozza.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jelen beszerzés a Projekt keretében korábban végrehajtott beszerzés eredményeként kialakított Kompetencia alapú kiválasztási és képzési rendszer, valamint a mindezt magában foglaló Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer éles adatokkal való újrakalibrálását, valamint további pszichológiai tesztek kidolgozásával való továbbfejlesztését célozza.
A jelen közbeszerzési eljárás keretében kiválasztott nyertes ajánlattevő által végrehajtandó feladatok:
I. Az egységes közszolgálati alapkompetenciák komplex mérésére alkalmas vizsgálati módszertan (AKV tesztrendszer) szakmai felülvizsgálata, a valós adatok alapján történő újrakalibrálása;
II. A rendészeti irányítói munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák komplex mérésére alkalmas vizsgálati módszertan (IKV tesztrendszer) szakmai felülvizsgálata, a valós adatok alapján történő újrakalibrálása;
III. A rendészeti tehetségek felismerését lehetővé tevő kompetenciák komplex mérésére alkalmas vizsgálati módszertan (TKV tesztrendszer) szakmai felülvizsgálata, a valós adatok alapján történő újrakalibrálása;
IV. A közszolgálati mentorok kiválasztását lehetővé tevő kompetenciák komplex mérésére alkalmas vizsgálati módszertan (MKV eljárás) szakmai felülvizsgálata, a valós adatok alapján történő újrakalibrálása;
V. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer (KLIR) pszichológiai minimum- és kategóriafeltételeinek részeként meghatározott személyiségjellemzők komplex mérésére alkalmas tesztrendszer kifejlesztése;
VI. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer (KLIR) pszichológiai minimum- és kategóriafeltételek részeként meghatározott kognitív képességek komplex mérésére alkalmas tesztrendszer kifejlesztése;
VII. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszerhez (KLIR) kapcsolódó időszakos pszichológiai alkalmasságvizsgálatokat támogató tesztrendszer kifejlesztése;
VIII. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer (KLIR) pszichológiai minimum- és kategóriafeltételek részeként meghatározott személyiségjellemzők komplex mérésére alkalmas, az V. feladat keretében kifejlesztett tesztrendszer tudományosan megalapozott validitásvizsgálata;
IX. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszer (KLIR) pszichológiai minimum- és kategóriafeltételek részeként meghatározott kognitív képességek mérésére alkalmas, a VI. feladat keretében kifejlesztett tesztrendszer tudományosan megalapozott validitásvizsgálata;
X. A Kétlépcsős Integrált Alkalmasságvizsgálati Rendszerhez (KLIR) kapcsolódó z időszakos pszichológiai alkalmasságvizsgálatokat támogató, az VII. feladat keretében kifejlesztett tesztrendszer tudományosan megalapozott validitásvizsgálata.
A nyertes Ajánlattevő által megvalósított feladatok eredménytermékeinek átadása elektronikus formában, 2 példányban optikai adathordozókon történik a szerződéstervezetben meghatározottak szerint.
Az ellátandó feladatok ütemezése:
A nyertes AT a szerződés tárgyát képező feladatokat köteles maradéktalanul elvégezni és az eredménytermékeket a megrendelőnek benyújtani az alábbi határidők szerint:
a) az V.A., VI.A. és VII.A. feladatokat a szerződés hatályba lépésétől számított 45 napon belül, de legkésőbb a projekt fizikai teljesítésének záró napját megelőző 15. napon,
b) a I-IV., valamint az V.B., VI.B. és VII.B. feladatokat a szerződés hatályba lépésétől számított 90 napon belül, de legkésőbb a projekt fizikai teljesítésének záró napját megelőző 15. napon,
c) az opciós feladatokat (VIII.-X. feladatok) az egyedi megrendelés visszaigazolásának napjától számított 90 napon belül, de legkésőbb a projekt fizikai teljesítésének záró napját megelőző 15. napon.