II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aktualizace vrstvy mapování biotopů v roce 2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve sběru aktuálních dat o rozšíření a kvalitě přírodních biotopů, které probíhá formou terénního šetření. Data jsou následně zapisována do aplikace WANAS2. Výstupem je digitalizovaná aktualizovaná vrstva mapování biotopů, která umožňuje sledování stavu přírodních stanovišť. Povinnost sledovat stav stanovišť ukládá orgánům ochrany přírody ustanovení směrnice č. 92/43/EEC, o ochraně přírodních stanovišť, volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin. Další povinností vycházející z této směrnice je odevzdání hodnotících zpráv o stavu přírodních stanovišť Evropské komisi v pravidelných šestiletých intervalech. Aktualizovaná vrstva mapování biotopů představuje hlavní datový podklad pro jejich tvorbu. Prostřednictvím plnění předmětu zakázky se realizuje jedna část z cyklu aktualizace vrstvy mapování biotopů ČR, což umožní naplnění potřeb AOPK ČR pro zajištění sledování stavu přírodních stanovišť v daném kalendářním roce.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je sběr aktuálních dat o rozšíření a kvalitě přírodních biotopů, které probíhá formou terénního šetření. Data jsou následně zapisována do aplikace WANAS2. Výstupem je digitalizovaná aktualizovaná vrstva mapování biotopů, která umožňuje sledování stavu přírodních stanovišť.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 141
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 70
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 98
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 124
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 91
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 95
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 96
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 116
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 145