II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zakup i dostawa materiałów opatrunkowych oraz preparatów dezynfekcyjnych
Numéro de référence: DSUIZP 252 RS/10/2023
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywny zakup i dostawa w okresie 24 miesięcy materiałów opatrunkowych i preparatów dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich 2. Zamawiający dokonuje podziału przedmiotu zamówienia na następujące części: 2.1. zadanie nr 1 Plaster do mocowania wenflonów 2.2. Zadanie nr 2 Opatrunki gazowe 2.3. zadanie nr 3 Opatrunki -plastry, usztywnienia 2.4. zadanie nr 4 Jałowe pakiety operacyjne 2.5. zadanie nr 5 Plastry do zamykania ran 2.6. zadanie nr 6 Opatrunki pediatryczne 2.7. zadanie nr 7 Preparaty z polihexanidem 2.8. zadanie nr 8 Opatrunki p/bakteryjne poliuretanowe 2.9. Zadanie nr 9 Opatrunki hydrowłókniste i hydrokoloidowe 2.10. zadanie nr 10 Opatrunki bakteriobójcze, nieprzywierające 2.11. zadanie nr 11 Opatrunki hydroaktywne i p/bakteryjne z Ag 2.12. zadanie nr 12 Opatrunki z poliakrylanem w technologii TLC 2.13. zadanie nr 13 Opatrunki hydrożelowe i antybakteryjne 2.14. zadanie nr 14 Opatrunki silikonowe, antyseptyczne 2.15. zadanie nr 15 Ciśnieniowa terapia ran z systemem Genadyne 2.16. zadanie nr 16 Ciśnieniowa terapia ran z systemem Renasys 2.17. zadanie nr 17 Preparaty myjąco-pielęgnujące 2.18. zadanie nr 18 Opatrunek samoprzylepny z podkł. Hemostatyczną 2.19. zadanie nr 19 Jałowe gaziki do dezynfekcji skóry 2.20. zadanie nr 20 Odkażanie skóry przed zabiegami, iniekcjami 2.21. zadanie nr 21 Dezynfekcja chirurgiczna rąk 2.22. zadanie nr 22 Dezynfekcja ran i błon śluzowych 2.23. zadanie nr 23 Mycie skóry przed zabiegami chirurgicznymi 2.24. zadanie nr 24 Dezynfekcja ran 2.25. zadanie nr 25 Dezynfekcja małych powierzchni i sprzętu 3. Zamawiający nie ogranicza ilości części na jakie może złożyć Wykonawca ofertę. Oznacza to, że Wykonawca może złożyć ofertę na jedną/kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lub wszystkie części. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: 1) załączniku 1a do SWZ tj. w formularzu asortymentowo – cenowym 2) wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Plaster do mocowania wenflonów
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141110 Pansements
33141112 Sparadraps
II.2.4)Description des prestations:
Zakup i dostawa asortymentu zgodnie z załącznikiem 1a do SWZ. Przedmiot zamówienia winien odpowiadać polskim normom przenoszącym normy europejskie lub normom innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących te normy. Wykonawca na żądanie Zamawiającego okaże Certyfikaty CE dla zaoferowanych produktów. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją, ulotką zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Zadanie powinno być zrealizowane kompleksowo i w sposób kompletny z punktu widzenia celu, któremu ma służyć. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne spełniały warunki dopuszczenia do obrotu zgodnie z obowiązującą ustawą o wyrobach medycznych oraz odpowiadały opisowi przedmiotu zamówienia znajdującemu się w Załączniku 1a do SWZ.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
Zakup i dostawa asortymentu zgodnie z załącznikiem 1a do SWZ. Przedmiot zamówienia winien odpowiadać polskim normom przenoszącym normy europejskie lub normom innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących te normy. Wykonawca na żądanie Zamawiającego okaże Certyfikaty CE dla zaoferowanych produktów. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją , ulotką zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Zadanie powinno być zrealizowane kompleksowo i w sposób kompletny z punktu widzenia celu, któremu ma służyć. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne spełniały warunki dopuszczenia do obrotu zgodnie z obowiązującą ustawą o wyrobach medycznych oraz odpowiadały opisowi przedmiotu zamówienia znajdującemu się w Załączniku 1a do SWZ.
Opatrunki -plastry, usztywnienia
Lot nº: 3
Jałowe pakiety operacyjne
Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Preparaty z polihexanidem
Lot nº: 7
Opatrunki p/bakteryjne poliuretanowe
Lot nº: 8
Opatrunki hydrowłókniste i hydrokoloidowe
Lot nº: 9
Opatrunki bakteriobójcze, nieprzywierające
Lot nº: 10
Opatrunki hydroaktywne i p/bakteryjne z Ag
Lot nº: 11
Opatrunki z poliakrylanem w technologii TLC
Lot nº: 12
Opatrunki hydrożelowe i antybakteryjne
Lot nº: 13
Opatrunki silikonowe, antyseptyczne
Lot nº: 14
Ciśnieniowa terapia ran z systemem Genadyne
Lot nº: 15
Ciśnieniowa terapia ran z systemem Renasys
Lot nº: 16
Preparaty myjąco-pielęgnujące
Lot nº: 17
Opatrunek samoprzylepny z podkł. Hemostatyczną
Lot nº: 18
Jałowe gaziki do dezynfekcji skóry
Lot nº: 19
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33631600 Antiseptiques et désinfectants
Odkażanie skóry przed zabiegami, iniekcjami
Lot nº: 20
Dezynfekcja chirurgiczna rąk
Lot nº: 21
Dezynfekcja ran i błon śluzowych
Lot nº: 22
Mycie skóry przed zabiegami chirurgicznymi
Lot nº: 23
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
Dezynfekcja małych powierzchni i sprzętu
Lot nº: 25