Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem” na podstawie zawartego porozumienia w zakresie zadań zleconych administracji rządowej. Neonatolog, WWR, VOJTY, Neurofeedback i inne.
Numéro de référence: PCUW 261.2.2023
II.1.2)Code CPV principal85121270 Services prestés par les psychiatres ou les psychologues
II.1.4)Description succincte:
Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na podstawie zawartego porozumienia w zakresie zadań zleconych administracji rządowej
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85140000 Services de santé divers
II.2.4)Description des prestations:
Lekarz neonatolog - profilaktyka, diagnozowanie i leczeniem schorzeń u noworodków u których istnieje podejrzenie nieprawidłowego rozwoju. (200 godzin)
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85121270 Services prestés par les psychiatres ou les psychologues
terapia dzieci mająca na celu uzyskanie przez ośrodkowy układ nerwowy dostępu do poszczególnych częściowych wzorców motorycznych, niezbędnych do wykonania określonego ruchu. (1500 godzin)
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:
Terapia Metodą Neurofeedback
Lot nº: 4
Terapia Metodą Neurofeedback - trening poprawiający efektywność pracy mózgu, wzmacniający kontrolę nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Neuronauka – terapia dzieci mająca na celu poprawę umiejętności kodowania, konsolidowania oraz aktywowania informacji, przekładająca się na poprawę percepcji oraz koncentracji. Terapia dzieci ze spektrum autyzmu w normie intelektualnej – przy wykorzystaniu TI Terapia dzieci Metodą VR 3D - terapia dzieci przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości do leczenia zaburzeń ruchowych i poznawczych polegająca na poprawie neuroplastyczności mózgu czyli zdolności komórek nerwowych do zmiany połączeń i zachowania w odpowiedzi na nowe informacje. (900 godzin)